دوره‌های آموزش زبان انگلیسی ارائه شده، متناسب با اهداف شخصی شما طراحی شده‌اند.

به اصول اولیه و عمومی زبان انگلیسی تسلط داشته باشید و از طریق دوره‌های ارائه شده به اهداف شخصی خود از جمله تقویت سطح زبان برای محیط کار، شرکت در آزمون و ... دست یابید.

موفقیت در آزمون، برقراری ارتباط در سفر و یا پیشرفت در محیط کار

اهداف یادگیری و تقویت زبان انگلیسی برای افراد، متفاوت است. این اهداف می‌توانند شامل شرکت و موفقیت در آزمون‌ها، مسافرت به خارج از کشور و یا استفاده در محیط کار و پیشرفت باشد. به‌همین منظور، ما دوره‌هایی کاربردی و کاملا متناسب با اهداف شما ارائه می‌دهیم. با شرکت در دوره‌های آنلاین، کلاس‌های زنده و اساتید حرفه‌ای ما به اهداف خود دست یابید.

دوره‌های تخصصی زبان انگلیسی

با عضویت در زبان آنلاین، به دوره‌های تخصصی آموزش زبان انگلیسی دسترسی خواهید داشت:

زبان انگلیسی عمومی

ما دوره‌های کاربردی آموزش زبان انگلیسی را از دوره‌ی مبتدی تا پیشرفته با طیف گسترده‌ای از تمرین‌ها در راستای اهداف متفاوت زبان‌آموزان ارائه می دهیم. در شغل خود پیشرفت کنید. به کشورهای دیگر سفر کنید. در آزمون مورد نظر، نمره‌ی قبولی کسب کنید. اهداف شما هرچه باشند، دوره‌های آنلاین ما موفقیت شما را تضمین می‌کنند.

زبان انگلیسی برای محیط کار

حیطه‌ی شغل شما هرچه باشد، می‌توانید با مطالعه‌ی دوره‌های ارائه شده، مهارت‌های زبان انگلیسی مورد نیاز برای برقراری ارتباط مؤثر محیط کار را بهبود دهید. مباحث مربوط به محیط کار از دوره‌های مبتدی شروع شده و در دروه‌های بعدی، گسترده‌تر و تکمیل می‌شوند.

زبان انگلیسی برای آزمون TOEFL

مهارت‌های زبان انگلیسی مورد نیاز خود را برای کسب نمره‌ی مورد نظر خود در آزمون تافل ارتقا دهید و برای شرکت و موفقیت در این آزمون آماده شوید. اساتید مجرب و حرفه‌ای ما در این مسیر همراه شما خواهند بود.

زبان انگلیسی برای آزمون TOEIC

با کمک اساتید حرفه‌ای و شرکت در کلاس‌های گروهی، آمادگی لازم برای شرکت در آزمون توئیک را کسب خواهید کرد.

زبان انگلیسی برای سفر

هنگامی که به اصول اولیه‌ی زبان انگلیسی تسلط داشته باشید، مطالعه‌ی مباحث مربوط به سفر به شما کمک می‌کند تا با تسلط و اطمینان در فرودگاه‌ها، هتل‌ها و اماکن توریستی در سراسر جهان ارتباط برقرار کنید. مباحث مربوط به سفر از دوره‌های مبتدی شروع شده و در دروه‌های بعدی، تکمیل می‌شوند.

آموزش تخصصی زبان انگلیسی برای مشاغل

اگر تمایل دارید در حوزه‌های پزشکی ، حقوقی ، فناوری اطلاعات ، گردشگری یا امور مالی انگلیسی صحبت کنید، این دوره‌ی آموزش زبان انگلیسی برای شما در نظر گرفته شده است.